ČESKÁ FORMULE, KLUB V AČR

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

ČESKÁ FORMULE, KLUB V AČR (IČO 75159015) je pobočný spolek se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2008. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
75159015
Právní forma
Pobočný spolek
Obor (CZ-NACE)
Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti 94993
Sídlo
Opletalova 1015/55 11000 Praha
Datum vzniku
30. 4. 2008 (18 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 51444, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Za pobočný spolek jedná a podepisuje předseda.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má ČESKÁ FORMULE, KLUB V AČR IČO a DIČ?

ČESKÁ FORMULE, KLUB V AČR má IČO 75159015. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je ČESKÁ FORMULE, KLUB V AČR plátce DPH?

Plátcovství DPH u ČESKÁ FORMULE, KLUB V AČR zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je ČESKÁ FORMULE, KLUB V AČR v insolvenci?

Insolvenci u ČESKÁ FORMULE, KLUB V AČR (IČO 75159015) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ČESKÁ FORMULE, KLUB V AČR?

Podle veřejného rejstříku: Karel Jílek (předseda), Autoklub České Republiky (člen orgánu).

Souvislosti

Podobné firmy