Klub vojáků v záloze Varnsdorf

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Klub vojáků v záloze Varnsdorf (IČO 72069392) je pobočný spolek se sídlem v obci Varnsdorf, vznik v roce 2010. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
72069392
Právní forma
Pobočný spolek
Obor (CZ-NACE)
Činnosti v oblasti sportu 931
Sídlo
Děčínská 1582 40747 Varnsdorf
Datum vzniku
20. 4. 2010 (16 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 39425, Městský soud v Praze

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má Klub vojáků v záloze Varnsdorf IČO a DIČ?

Klub vojáků v záloze Varnsdorf má IČO 72069392. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Klub vojáků v záloze Varnsdorf plátce DPH?

Plátcovství DPH u Klub vojáků v záloze Varnsdorf zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Klub vojáků v záloze Varnsdorf v insolvenci?

Insolvenci u Klub vojáků v záloze Varnsdorf (IČO 72069392) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Klub vojáků v záloze Varnsdorf?

Podle veřejného rejstříku: Svaz Vojáků V Záloze České Republiky, Z.s. (člen orgánu).

Souvislosti

Podobné firmy