Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Podhrad II. Cheb
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Podhrad II. Cheb (IČO 71161945) je pobočný spolek se sídlem v obci Cheb, vznik v roce 2002. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 71161945
- Právní forma
- Pobočný spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti 94993
- Sídlo
- Lesní 1394/8 35002 Cheb
- Datum vzniku
- 8. 4. 2002 (24 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 45896, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Rozhodování většinou hlasů, zastupování navenek předseda a pověřený člen. Rozhodování většinou hlasů, zastupování navenek dva členové statutárního orgánu Základní organizaci zastupují dva členové výboru společně.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DF Danuše Fofoňková člen
- LL Ladislav Lukáš člen
- DN Dana Nováková člen
- KS Karel Stehlík člen
- MS Miroslav Sýkora předseda
- Č Český Zahrádkářský Svaz, Z. S. člen orgánu
Zobrazit historická angažmá (5)
- DF Danuše Fofoňková Člen
- DN Dana Nováková Člen
- LS Ludmila Stadlerová Tajemník
- KT Karel Tichý Člen
- KW Karel Weiss Předseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Danuše Fofoňková působí i v dalších 2 firmách:
Karel Stehlík působí i v dalších 2 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Podhrad II. Cheb IČO a DIČ?
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Podhrad II. Cheb má IČO 71161945. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Podhrad II. Cheb plátce DPH?
Plátcovství DPH u Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Podhrad II. Cheb zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Podhrad II. Cheb v insolvenci?
Insolvenci u Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Podhrad II. Cheb (IČO 71161945) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Podhrad II. Cheb?
Podle veřejného rejstříku: Danuše Fofoňková (člen), Ladislav Lukáš (člen), Dana Nováková (člen), Karel Stehlík (člen) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Firmy v obci Cheb
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH