Jihočeská krajská organizace ČUS

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Jihočeská krajská organizace ČUS (IČO 70923400) je pobočný spolek se sídlem v obci České Budějovice, vznik v roce 2001. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
70923400
Právní forma
Pobočný spolek
Obor (CZ-NACE)
Provozování sportovních zařízení 93110
Sídlo
Skuherského 1478/14 37001 České Budějovice
Datum vzniku
11. 6. 2001 (25 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 42790, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý člen předsednictva je oprávněn zastupovat pobočný spolek samostatně a ve všech záležitostech. Osoby oprávněné zastupovat pobočný spolek podepisují tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu pobočného spolku připojí svůj podpis. V případě, kdy je pro právní úkon vyžadována či smluvně sjednána písemná forma, připojí podpisy nejméně dvě osoby oprávněné zastupovat pobočný spolek s tím, že alespoň jednou osobou musí vždy být člen předsednictva.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (11)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má Jihočeská krajská organizace ČUS IČO a DIČ?

Jihočeská krajská organizace ČUS má IČO 70923400. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Jihočeská krajská organizace ČUS plátce DPH?

Plátcovství DPH u Jihočeská krajská organizace ČUS zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Jihočeská krajská organizace ČUS v insolvenci?

Insolvenci u Jihočeská krajská organizace ČUS (IČO 70923400) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Jihočeská krajská organizace ČUS?

Podle veřejného rejstříku: Stanislav Kašpar (místopředseda), Zdeněk Krátký (předseda), Tomáš Pintér (místopředseda), Česká Unie Sportu, Z.s. (člen orgánu).

Souvislosti

Podobné firmy