Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Hutisko-Solanec
Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Hutisko-Solanec (IČO 68898312) je pobočný spolek se sídlem v obci Hutisko-Solanec, vznik v roce 1980. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 68898312
- Právní forma
- Pobočný spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti 94993
- Sídlo
- 222 75662 Hutisko-Solanec
- Datum vzniku
- 28. 1. 1980 (46 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 46749, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Členové výboru zastupují pobočný spolek, navenek jedná předseda s jednatelem nebo jiná pověřená osoba
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- LH Lukáš Heryán jednatel
- JH Jan Holčák člen
- PK Petr Koláček místopředseda
- TK Tomáš Kubáň člen
- IK Iveta Kubáňová člen
- JV Jan Vojkůvka předseda
- PČ Pavel Černobila pokladník
- Č Český Svaz Chovatelů, Z. S. člen orgánu
Zobrazit historická angažmá (11)
- PK Petr Koláček člen
- JK Jana Koláčková člen
- LM Ludmila Miklová člen
- LM Ludmila Miklová jednatel
- JP Josef Papák člen
- JP Josef Papák člen
- JV Jan Vojkůvka předseda
- JV Jan Vojkůvka předseda
- PČ Pavel Černobila člen
- PČ Pavel Černobila pokladník
- Č Český Svaz Chovatelů člen orgánu
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Petr Koláček působí i v dalších 2 firmách:
Tomáš Kubáň působí i v další firmě:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Hutisko-Solanec IČO a DIČ?
Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Hutisko-Solanec má IČO 68898312. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Hutisko-Solanec plátce DPH?
Plátcovství DPH u Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Hutisko-Solanec zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Hutisko-Solanec v insolvenci?
Insolvenci u Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Hutisko-Solanec (IČO 68898312) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Hutisko-Solanec?
Podle veřejného rejstříku: Lukáš Heryán (jednatel), Jan Holčák (člen), Petr Koláček (místopředseda), Tomáš Kubáň (člen) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Firmy v obci Hutisko-Solanec
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH