Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Žákava

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Žákava (IČO 68784201) je pobočný spolek se sídlem v obci Žákava, vznik v roce 1998. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
68784201
Právní forma
Pobočný spolek
Obor (CZ-NACE)
Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti 94993
Sídlo
76 33204 Žákava
Datum vzniku
29. 9. 1998 (28 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 42440, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Za základní organizaci jedná samostatně předseda nebo jednatel. Podepisování se provádí tak, že k uvedenému názvu připojí své podpisy společně předseda, v jeho nepřítomnosti místopředseda, a jednatel nebo jiná výborem pověřená osoba.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (8)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Žákava IČO a DIČ?

Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Žákava má IČO 68784201. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Žákava plátce DPH?

Plátcovství DPH u Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Žákava zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Žákava v insolvenci?

Insolvenci u Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Žákava (IČO 68784201) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Žákava?

Podle veřejného rejstříku: Martin Benda (místopředseda), Jiří Blovský (jednatel), Václav Hrubý (předseda), Jan Matocha (pokladník) a další.

Souvislosti

Podobné firmy