AKCIE, CLAIM SERVICES s.r.o.
AKCIE, CLAIM SERVICES s.r.o. (IČO 49606719) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Přerov, vznik v roce 1994. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 49606719
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní finanční činnosti, kromě pojišťování a penzijního financování 649
- Sídlo
- Petřivalského 2743/8 75002 Přerov
- Datum vzniku
- 18. 4. 1994 (32 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 11950, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Jednatel jedná jménem společnosti samostatně v plném rozsahu. Jednání za společnost: jednatelé jednají jménem společnosti samostatně.
Předmět podnikání
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- zprostředkovatelské služby
- obchodování s cennými papíry ( vlastním jménem na cizí účet a cizím jménem na cizí účet ) a podle par. 46 odst. 2 k následujícím činnostem: a) obstarávat pro emitenta vydávání cenných papírů a poskytovat s tím související služby, b) vykonávat činnosti na základě smluv podle par. 34 a 37, c) obstarávat pro emitenta splácení cenných papírů a vyplácení výnosů z nich, d) provádět poradenskou činnost ve věcech týkajícících se cenných papírů.
- vykonávat činnost na základě smlouvy dle par. 36
- obchodování s cennými papíry o obchodování vlastním jménem na vlastní účet
- zprostředkování obchodu a služeb
- odkup pohledávek a jejich prodej nebo vzájemné započtení
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- RK René Kučera jednatel
Zobrazit historická angažmá (4)
- I Ing. Vratislav Bradáč jednatel
- RK René Kučera jednatel
- JL Jan Lindovský jednatel
- IŠ Ivan Šrubař jednatel
Společníci a vlastníci
- RK René Kučera společník
Zobrazit historická angažmá (8)
- MD Mário Doupal společník
- I Ing. Vratislav Bradáč společník
- RK René Kučera společník
- JL Jan Lindovský společník
- PV Petr Vícha společník
- PV Petr Vícha společník
- IŠ Ivan Šrubař společník
- IŠ Ivan Šrubař společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má AKCIE, CLAIM SERVICES s.r.o. IČO a DIČ?
AKCIE, CLAIM SERVICES s.r.o. má IČO 49606719. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je AKCIE, CLAIM SERVICES s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u AKCIE, CLAIM SERVICES s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je AKCIE, CLAIM SERVICES s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u AKCIE, CLAIM SERVICES s.r.o. (IČO 49606719) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem AKCIE, CLAIM SERVICES s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: René Kučera (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní finanční činnosti, kromě pojišťování a penzijního financování
- Firmy v obci Přerov
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH