INVEST PROPERTY s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

INVEST PROPERTY s.r.o. (IČO 49549308) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1993. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
49549308
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Zprostředkování v oblasti nemovitostí 68310
Sídlo
Národní 60/28 11000 Praha
Datum vzniku
13. 9. 1993 (33 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 22975, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Způsob jednání za společnost: Jednatel je oprávněn jednat za společnost samostatně v plném rozsahu Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěnému nebo napsanému jménu společnosti připojí svůj podpis jednatel. Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (5)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (12)
  • D Dimnis Trading Ltd společník 2010–2014
  • D Dimnis Trading Ltd společník 2014–2024
  • MH Miroslav Henel společník 1993–1998Praha 3
  • MH Miroslav Henel společník 1998–1999Praha 3
  • MH Miroslav Henel společník 1999–2004Praha 3
  • PH Pavel Hubáček společník * 19692004–2010Olomouc
  • PH Pavel Hubáček společník * 19692010–2010Olomouc
  • CK Ctirad Krbec společník 1993–1998Praha 7
  • CK Ctirad Krbec společník 1998–1999Praha 7
  • CK Ctirad Krbec společník 1999–2004Praha 7
  • PZ Petr Zemek společník 1998–1999Brandýs nad Labem
  • PZ Petr Zemek společník 1993–1998Brandýs nad Labem

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má INVEST PROPERTY s.r.o. IČO a DIČ?

INVEST PROPERTY s.r.o. má IČO 49549308. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je INVEST PROPERTY s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u INVEST PROPERTY s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je INVEST PROPERTY s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u INVEST PROPERTY s.r.o. (IČO 49549308) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem INVEST PROPERTY s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Silvie Talpová (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy