NATURAL MYSTIC s.r.o.
NATURAL MYSTIC s.r.o. (IČO 25226771) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Plzeň, vznik v roce 1998. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 25226771
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Slovanská 409/64 32600 Plzeň
- Datum vzniku
- 17. 11. 1998 (28 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 10049, Krajský soud v Plzni
- Způsob jednání
- Způsob jednání: a) zastupování - za společnost jedná každý z jednatelů samostatně b) podepisování - podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěnému nebo jinak vyznačenému obchodnímu jménu společnosti připojí svůj vlastnoruční podpis kterýkoli z jednatelů s uvedením, že tak činí jako jednatel společnosti
Předmět podnikání
- reklamní činnost
- poskytování technických služeb
- zprostředkování obchodu a služeb
- ubytovací služby
- správa a údržba nemovitostí
- poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví
- nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
- provádění staveb, jejich změn a odstraňování
- podniky zajišťující ostrahu majetku a osob
- silniční motorová doprava nákladní - vnitrostátní vozidly do 3,5 t celkové hmotnosti - mezinárodní vozidly do 3,5 t celkové hmotnosti
- podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DM Dušan Matějka jednatel
- JT Jiří Thűrl prokurista
Zobrazit historická angažmá (5)
- MK Michal Kučera Jednatel
- IK Ivo Kopecký Jednatel
- MK Michal Kučera Jednatel
- ZO Zuzana Otrusinová Jednatel
- JT Jiří Thürl prokurista
Společníci a vlastníci
- MK Michal Kučera společník
Zobrazit historická angažmá (5)
- D Dragon Press S.r.o. společník
- IK Ivo Kopecký společník
- MK Michal Kučera společník
- ZO Zuzana Otrusinová společník
- LT Ladislav Tenk společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Dušan Matějka působí i v dalších 2 firmách:
Michal Kučera působí i v dalších 5 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má NATURAL MYSTIC s.r.o. IČO a DIČ?
NATURAL MYSTIC s.r.o. má IČO 25226771. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je NATURAL MYSTIC s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u NATURAL MYSTIC s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je NATURAL MYSTIC s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u NATURAL MYSTIC s.r.o. (IČO 25226771) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem NATURAL MYSTIC s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Dušan Matějka (jednatel), Jiří Thűrl (prokurista).