Účto MASTER s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Účto MASTER s.r.o. (IČO 22259716) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Bohuňovice, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
22259716
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství 69200
Sídlo
V drahách 39 78314 Bohuňovice
Datum vzniku
13. 11. 2024 (2 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 97793, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Za společnost jedná každý z jednatelů samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

  • JP Jiří Pokorný jednatel * 1996od 2024Bohuňovice
  • Pěva Čouková jednatel * 1959od 2024Bohuňovice

Společníci a vlastníci

  • JP Jiří Pokorný společník * 1996od 2024Bohuňovice
  • PS Petra Slavkovská společník * 1981od 2024Bělkovice-Lašťany
  • Pěva Čouková společník * 1959od 2024Bohuňovice

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Účto MASTER s.r.o. IČO a DIČ?

Účto MASTER s.r.o. má IČO 22259716. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Účto MASTER s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Účto MASTER s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Účto MASTER s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Účto MASTER s.r.o. (IČO 22259716) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Účto MASTER s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Jiří Pokorný (jednatel), Pěva Čouková (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy

Fakturace a nástroje doklad.ai