JM tax, s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

JM tax, s.r.o. (IČO 21155348) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
21155348
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství 69200
Sídlo
Lidická 700/19 60200 Brno
Datum vzniku
23. 1. 2024 (2 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 137678, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Každý z jednatelů zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

  • JC Jana Chaloupková jednatel * 1968od 2024Brno
  • Martina Čechová jednatel * 1996od 2024Letovice

Společníci a vlastníci

  • JC Jana Chaloupková společník * 1968od 2024Brno
  • Martina Čechová společník * 1996od 2024Letovice

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má JM tax, s.r.o. IČO a DIČ?

JM tax, s.r.o. má IČO 21155348. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je JM tax, s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u JM tax, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je JM tax, s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u JM tax, s.r.o. (IČO 21155348) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem JM tax, s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Jana Chaloupková (jednatel), Martina Čechová (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy

Fakturace a nástroje doklad.ai