Servisní centrum sportu ČUS Hradec Králové
Servisní centrum sportu ČUS Hradec Králové (IČO 07391889) je pobočný spolek se sídlem v obci Hradec Králové, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 07391889
- Právní forma
- Pobočný spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Provozování sportovních zařízení 9311
- Sídlo
- Habrmanova 192/2 50002 Hradec Králové
- Datum vzniku
- 31. 8. 2018 (8 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 70749, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Předseda zastupuje pobočný spolek ve všech záležitostech. Za pobočný spolek podepisuje tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu pobočného spolku připojí svůj podpis.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JL Jakub Lejsek předseda
- Č Česká Unie Sportu, Z.s. člen orgánu
Zobrazit historická angažmá (3)
- JL Jakub Lejsek předseda
- JP Jiří Pavlíček předseda
- JP Jiří Pavlíček předseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jakub Lejsek působí i v dalších 6 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Servisní centrum sportu ČUS Hradec Králové IČO a DIČ?
Servisní centrum sportu ČUS Hradec Králové má IČO 07391889. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Servisní centrum sportu ČUS Hradec Králové plátce DPH?
Plátcovství DPH u Servisní centrum sportu ČUS Hradec Králové zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Servisní centrum sportu ČUS Hradec Králové v insolvenci?
Insolvenci u Servisní centrum sportu ČUS Hradec Králové (IČO 07391889) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Servisní centrum sportu ČUS Hradec Králové?
Podle veřejného rejstříku: Jakub Lejsek (předseda), Česká Unie Sportu, Z.s. (člen orgánu).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Provozování sportovních zařízení
- Firmy v obci Hradec Králové
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH