Servisní centrum sportu ČUS Břeclav

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Servisní centrum sportu ČUS Břeclav (IČO 07387890) je pobočný spolek se sídlem v obci Břeclav, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
07387890
Právní forma
Pobočný spolek
Obor (CZ-NACE)
Provozování sportovních zařízení 9311
Sídlo
Veslařská 2753/1a 69002 Břeclav
Datum vzniku
31. 8. 2018 (8 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 70809, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Předseda zastupuje pobočný spolek ve všech záležitostech. Za pobočný spolek podepisuje tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu pobočného spolku připojí svůj podpis.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má Servisní centrum sportu ČUS Břeclav IČO a DIČ?

Servisní centrum sportu ČUS Břeclav má IČO 07387890. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Servisní centrum sportu ČUS Břeclav plátce DPH?

Plátcovství DPH u Servisní centrum sportu ČUS Břeclav zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Servisní centrum sportu ČUS Břeclav v insolvenci?

Insolvenci u Servisní centrum sportu ČUS Břeclav (IČO 07387890) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Servisní centrum sportu ČUS Břeclav?

Podle veřejného rejstříku: Jakub Koudelka (předseda), Česká Unie Sportu, Z.s. (člen orgánu).

Souvislosti

Podobné firmy