Základní organizace ČSŽ Slatina nad Zdobnicí
Základní organizace ČSŽ Slatina nad Zdobnicí (IČO 04618521) je pobočný spolek se sídlem v obci Slatina nad Zdobnicí, vznik v roce 2015. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 04618521
- Právní forma
- Pobočný spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti 94993
- Sídlo
- 222 51756 Slatina nad Zdobnicí
- Datum vzniku
- 10. 12. 2015 (11 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 64283, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Předseda jedná samostatně
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PH Petra Hynková předseda
- Č Český Svaz Žen Z.s. člen orgánu
Zobrazit historická angažmá (2)
- MM Marie Malá Předseda
- Č Český Svaz Žen Z.s. člen orgánu
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Základní organizace ČSŽ Slatina nad Zdobnicí IČO a DIČ?
Základní organizace ČSŽ Slatina nad Zdobnicí má IČO 04618521. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Základní organizace ČSŽ Slatina nad Zdobnicí plátce DPH?
Plátcovství DPH u Základní organizace ČSŽ Slatina nad Zdobnicí zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Základní organizace ČSŽ Slatina nad Zdobnicí v insolvenci?
Insolvenci u Základní organizace ČSŽ Slatina nad Zdobnicí (IČO 04618521) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Základní organizace ČSŽ Slatina nad Zdobnicí?
Podle veřejného rejstříku: Petra Hynková (předseda), Český Svaz Žen Z.s. (člen orgánu).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Firmy v obci Slatina nad Zdobnicí
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH