Myslivecké sdružení Betlém Mrázov

Aktivní subjektNeplátce DPHBez insolvence

Myslivecké sdružení Betlém Mrázov (IČO 01810502) je spolek se sídlem v obci Teplá, vznik v roce 1992. Není plátce DPH. Bez insolvence.

Přehled

IČO
01810502
Právní forma
Spolek
Obor (CZ-NACE)
Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti 01700
Sídlo
Mrázov
Datum vzniku
6. 8. 1992 (34 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 835, Krajský soud v Plzni

Statutární orgán a společníci

Údaje o statutárním orgánu a společnících se načítají z veřejného rejstříku (ARES). Pro tento subjekt je zatím nemáme k dispozici.

Časté dotazy

Jaké má Myslivecké sdružení Betlém Mrázov IČO a DIČ?

Myslivecké sdružení Betlém Mrázov má IČO 01810502 a není plátcem DPH (bez DIČ).

Je Myslivecké sdružení Betlém Mrázov plátce DPH?

Ne, Myslivecké sdružení Betlém Mrázov podle dostupných údajů není plátcem DPH.

Je Myslivecké sdružení Betlém Mrázov v insolvenci?

Ne, u Myslivecké sdružení Betlém Mrázov (IČO 01810502) není v insolvenčním rejstříku (ISIR) vedeno aktivní řízení.

Souvislosti

Podobné firmy