Elena Skurčáková
Aktivní subjektNeplátce DPHBez insolvence
Elena Skurčáková (IČO 01592050) je právnická osoba se sídlem v obci Milevsko, vznik v roce 2013. Není plátce DPH. Bez insolvence.
Přehled
- IČO
- 01592050
- Právní forma
- Právnická osoba
- Sídlo
- Písecké předměstí 1302 39901 Milevsko
- Datum vzniku
- 10. 4. 2013 (13 let)
Statutární orgán a společníci
Údaje o statutárním orgánu a společnících se načítají z veřejného rejstříku (ARES). Pro tento subjekt je zatím nemáme k dispozici.
Časté dotazy
Jaké má Elena Skurčáková IČO a DIČ?
Elena Skurčáková má IČO 01592050 a není plátcem DPH (bez DIČ).
Je Elena Skurčáková plátce DPH?
Ne, Elena Skurčáková podle dostupných údajů není plátcem DPH.
Je Elena Skurčáková v insolvenci?
Ne, u Elena Skurčáková (IČO 01592050) není v insolvenčním rejstříku (ISIR) vedeno aktivní řízení.
Souvislosti
Podobné firmy
- Zemědělské družstvo Velký Bor okres Klatovy
- Zemědělské družstvo Kralovice, družstvo v likvidaci
- Kamenný stůl, s.r.o.
- CAPRICORN, v. o. s. v likvidaci
- MONTIPLAST, v.o.s. v likvidaci
- RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o.