František Marčák
Aktivní subjektNeplátce DPHBez insolvence
František Marčák (IČO 01410318) je právnická osoba se sídlem v obci Vendryně, vznik v roce 2013. Není plátce DPH. Bez insolvence.
Přehled
- IČO
- 01410318
- Právní forma
- Právnická osoba
- Sídlo
- 83 73994 Vendryně
- Datum vzniku
- 13. 2. 2013 (13 let)
Statutární orgán a společníci
Údaje o statutárním orgánu a společnících se načítají z veřejného rejstříku (ARES). Pro tento subjekt je zatím nemáme k dispozici.
Časté dotazy
Jaké má František Marčák IČO a DIČ?
František Marčák má IČO 01410318 a není plátcem DPH (bez DIČ).
Je František Marčák plátce DPH?
Ne, František Marčák podle dostupných údajů není plátcem DPH.
Je František Marčák v insolvenci?
Ne, u František Marčák (IČO 01410318) není v insolvenčním rejstříku (ISIR) vedeno aktivní řízení.