Taneční klub Dance Flow,z.s.
Aktivní subjektNeplátce DPHBez insolvence
Taneční klub Dance Flow,z.s. (IČO 01274201) je spolek se sídlem v obci Ivanovice na Hané, vznik v roce 2012. Není plátce DPH. Bez insolvence.
Přehled
- IČO
- 01274201
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Malinovského 155/26 68323 Ivanovice na Hané
- Datum vzniku
- 5. 12. 2012 (14 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 17056, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Předseda zastupuje spolek ve všech věcech navenek.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- VV Vlasta Válková jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- VV Vlasta Válková Předseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Taneční klub Dance Flow,z.s. IČO a DIČ?
Taneční klub Dance Flow,z.s. má IČO 01274201 a není plátcem DPH (bez DIČ).
Je Taneční klub Dance Flow,z.s. plátce DPH?
Ne, Taneční klub Dance Flow,z.s. podle dostupných údajů není plátcem DPH.
Je Taneční klub Dance Flow,z.s. v insolvenci?
Ne, u Taneční klub Dance Flow,z.s. (IČO 01274201) není v insolvenčním rejstříku (ISIR) vedeno aktivní řízení.
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Taneční klub Dance Flow,z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Vlasta Válková (jednatel).