ZETT plus s.r.o.

Aktivní subjektSpolehlivý plátce DPHBez insolvence

ZETT plus s.r.o. (IČO 00556955) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Roudnice nad Labem, vznik v roce 1990. Je plátcem DPH. Bez insolvence.

Přehled

IČO
00556955
DIČ
CZ00556955
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Jungmannova 670 41301 Roudnice nad Labem
Datum vzniku
31. 10. 1990 (36 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 106, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Jednatel je oprávněn jednat a podepisovat jménem společnosti.

Předmět podnikání

Spolehlivost DPH

Podle Registru plátců DPH je subjekt spolehlivý plátce DPH. Údaj je informativní, k datu poslední aktualizace.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (4)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (8)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má ZETT plus s.r.o. IČO a DIČ?

ZETT plus s.r.o. má IČO 00556955 a DIČ CZ00556955.

Je ZETT plus s.r.o. plátce DPH?

Ano, ZETT plus s.r.o. je plátce DPH a podle Registru plátců je spolehlivý plátce.

Je ZETT plus s.r.o. v insolvenci?

Ne, u ZETT plus s.r.o. (IČO 00556955) není v insolvenčním rejstříku (ISIR) vedeno aktivní řízení.

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ZETT plus s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Zdeněk Rámeš (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy