Městys Buchlovice

Aktivní subjektSpolehlivý plátce DPHBez insolvence

Městys Buchlovice (IČO 00290866) je obec / město se sídlem v obci Buchlovice, vznik v roce 1945. Je plátcem DPH. Bez insolvence.

Přehled

IČO
00290866
DIČ
CZ00290866
Právní forma
Obec / město
Obor (CZ-NACE)
Všeobecné činnosti veřejné správy 84110
Sídlo
náměstí Svobody 800 68708 Buchlovice
Datum vzniku
26. 4. 1945 (81 let)

Spolehlivost DPH

Podle Registru plátců DPH je subjekt spolehlivý plátce DPH. Údaj je informativní, k datu poslední aktualizace.

Statutární orgán a společníci

Údaje o statutárním orgánu a společnících se načítají z veřejného rejstříku (ARES). Pro tento subjekt je zatím nemáme k dispozici.

Časté dotazy

Jaké má Městys Buchlovice IČO a DIČ?

Městys Buchlovice má IČO 00290866 a DIČ CZ00290866.

Je Městys Buchlovice plátce DPH?

Ano, Městys Buchlovice je plátce DPH a podle Registru plátců je spolehlivý plátce.

Je Městys Buchlovice v insolvenci?

Ne, u Městys Buchlovice (IČO 00290866) není v insolvenčním rejstříku (ISIR) vedeno aktivní řízení.

Souvislosti

Podobné firmy