Městys Křtiny
Aktivní subjektNeplátce DPHBez insolvence
Městys Křtiny (IČO 00280429) je obec / město se sídlem v obci Křtiny, vznik v roce 1990. Není plátce DPH. Bez insolvence.
Přehled
- IČO
- 00280429
- Právní forma
- Obec / město
- Obor (CZ-NACE)
- Všeobecné činnosti veřejné správy 84110
- Sídlo
- 26 67905 Křtiny
- Datum vzniku
- 24. 11. 1990 (36 let)
Statutární orgán a společníci
Údaje o statutárním orgánu a společnících se načítají z veřejného rejstříku (ARES). Pro tento subjekt je zatím nemáme k dispozici.
Časté dotazy
Jaké má Městys Křtiny IČO a DIČ?
Městys Křtiny má IČO 00280429 a není plátcem DPH (bez DIČ).
Je Městys Křtiny plátce DPH?
Ne, Městys Křtiny podle dostupných údajů není plátcem DPH.
Je Městys Křtiny v insolvenci?
Ne, u Městys Křtiny (IČO 00280429) není v insolvenčním rejstříku (ISIR) vedeno aktivní řízení.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Všeobecné činnosti veřejné správy
- Firmy v obci Křtiny
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH