ETL Vision s.r.o.
ETL Vision s.r.o. (IČO 23151633) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 23151633
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Klimentská 1246/1 11000 Praha
- Datum vzniku
- 5. 4. 2025 (1 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 422262, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý jednatel zastupuje společnost samostatně
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti: zprostředkování obchodu a služeb, poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, výroba, obchod a služby jinde nezařazené.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- RJ Robert Jurka Jednatel
- VN Václav Nedvídek Jednatel
- BŠ Blanka Štarmanová Jednatel
Společníci a vlastníci
- E Etl Global Praha S.r.o. společník
- M My Holding Officer S.r.o. společník
- BŠ Blanka Štarmanová společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Robert Jurka působí i v dalších 26 firmách:
Václav Nedvídek působí i v dalších 10 firmách:
Blanka Štarmanová působí i v dalších 12 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má ETL Vision s.r.o. IČO a DIČ?
ETL Vision s.r.o. má IČO 23151633. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je ETL Vision s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u ETL Vision s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je ETL Vision s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u ETL Vision s.r.o. (IČO 23151633) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ETL Vision s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Robert Jurka (Jednatel), Václav Nedvídek (Jednatel), Blanka Štarmanová (Jednatel).