Aplikace pro EET a.s. v likvidaci
Aplikace pro EET a.s. v likvidaci (IČO 28210581) je akciová společnost se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2007. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 28210581
- Právní forma
- Akciová společnost
- Obor (CZ-NACE)
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
- Sídlo
- Václavské náměstí 808/66 11000 Praha
- Datum vzniku
- 17. 12. 2007 (19 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- B 13253, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje předseda představenstva samostatně ve všech záležitostech, vyjma právních jednání, jejichž hodnota přesahuje částku ve výši 1.500.000,- Kč bez daně z přidané hodnoty, kdy zastupuje společnost vždy předseda představenstva společně s dalším členem představenstva. Společnost dále zastupuje každý člen představenstva samostatně ve všech záležitostech, vyjma právních jednání, jejichž hodnota přesahuje částku ve výši 250.000,- Kč bez daně z přidané hodnoty, kdy zastupují společnost vždy dva členové představenstva společně. V případě právních jednání, jejichž hodnota přesahuje částku ve výši 10.000.000,- Kč bez daně z přidané hodnoty, zastupují společnost vždy všichni členové představenstva společně. Jménem představenstva jedná samostatně člen představenstva. Za společnost jedná samostatně člen představenstva.
Předmět podnikání
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb zajišťujících řádný provoz nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MH Martin Hrnko Člen představenstva
- VM Vladimír Michalčák Člen představenstva
- JM Jiří Mrózek Člen představenstva
- PN Petr Němec Předseda dozorčí rady
- RO Roman Olejnikov Člen dozorčí rady
- KP Kamila Paličková Předsedkyně představenstva
- PP Petr Přikryl likvidátor
Zobrazit historická angažmá (20)
- JH Jan Hájek člen dozorčí rady
- JH Jan Hájek člen dozorčí rady
- JH Jan Hájek člen dozorčí rady
- JH Jan Hájek člen dozorčí rady
- VM Vladimír Michalčák člen orgánu
- JM Jiří Mrózek Člen představenstva
- SM Soňa Mendralová člen dozorčí rady
- VM Vladimír Michalčák člen orgánu
- KP Kamila Paličková Předsedkyně představenstva
- HP Hana Pešková předseda dozorčí rady
- HP Hana Pešková člen představenstva
- SS Simona Schwarzová člen představenstva
- SS Simona Schwarzová člen dozorčí rady
- SS Simona Schwarzová předseda dozorčí rady
- SS Simona Schwarzová člen představenstva
- V Victus Praga A.s. člen orgánu
- RV Radka Vaníčková člen představenstva
- MŠ Magdalena Šilhavá člen dozorčí rady
- MŠ Magdalena Šilhavá člen dozorčí rady
- MŠ Magdalena Šilhavá člen dozorčí rady
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Martin Hrnko působí i v další firmě:
Vladimír Michalčák působí i v dalších 41 firmách:
Petr Němec působí i v dalších 7 firmách:
Roman Olejnikov působí i v dalších 5 firmách:
Kamila Paličková působí i v dalších 9 firmách:
Petr Přikryl působí i v dalších 3 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Aplikace pro EET a.s. v likvidaci IČO a DIČ?
Aplikace pro EET a.s. v likvidaci má IČO 28210581. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Aplikace pro EET a.s. v likvidaci plátce DPH?
Plátcovství DPH u Aplikace pro EET a.s. v likvidaci zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Aplikace pro EET a.s. v likvidaci v insolvenci?
Insolvenci u Aplikace pro EET a.s. v likvidaci (IČO 28210581) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Aplikace pro EET a.s. v likvidaci?
Podle veřejného rejstříku: Martin Hrnko (Člen představenstva), Vladimír Michalčák (Člen představenstva), Jiří Mrózek (Člen představenstva), Petr Němec (Předseda dozorčí rady) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH