AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o.
AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. (IČO 25744631) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Olomouc, vznik v roce 1999. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 25744631
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Horní lán 445/1 78301 Olomouc
- Datum vzniku
- 10. 3. 1999 (27 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 27078, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost v plném rozsahu samostatně. Společnost zastupují vždy oba jednatelé společně. Za společnost jedná a podepisuje každý jednatel samostatně. Podepisování za společnost se vykonává tak, že k vytištěnému nebo napsanému obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis jednatel.
Předmět podnikání
- klempířství a oprava karoserií
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
- zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb
- pronájem nebytových prostor, včetně poskytování jiných než základních služeb, zajišťujících řádný provoz nebytových prostor
- organizační zajištění provozu nestátního zdravotnického zařízení
- maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím
- opravy karosérií
- opravy silničních vozidel
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- RM Rostislav Mikulka jednatel
- MR Marian Rauch Jednatel
Zobrazit historická angažmá (15)
- MB Martin Buchta jednatel
- MH Michal Hirsch jednatel
- HH Hana Hájková jednatel
- HH Hana Hájková jednatel
- LK Lenka Kráčmarová jednatel
- JK Josef Kulhánek jednatel
- VM Vladimír Michalčák jednatel
- PM Petr Mrnka jednatel
- JM Jaroslav Michalík jednatel
- RP Renáta Přikrylová jednatel
- MR Marian Rauch Jednatel
- FS František Stratil jednatel
- JT Jan Tejnor jednatel
- HU Helena Urbancová jednatel
- JŠ Jiří Štreit jednatel
Společníci a vlastníci
- S Star-Finance, Spol. S R.o. společník
Zobrazit historická angažmá (14)
- A Apion S.r.o. společník
- A Apion S.r.o. společník
- A Apion S.r.o. společník
- A Apion S.r.o. společník
- A Apion S.r.o. společník
- C Conntis A.s. společník
- C Conntis A.s. společník
- IK Ivan Kyselý společník
- IK Ivan Kyselý společník
- JM Jaroslav Michalík společník
- JM Jaroslav Michalík společník
- VM Vladimír Michalčák společník
- P Poliklinika Revoluční, S.r.o. společník
- RP Renáta Přikrylová společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Rostislav Mikulka působí i v další firmě:
Marian Rauch působí i v dalších 3 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. IČO a DIČ?
AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. má IČO 25744631. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. (IČO 25744631) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Rostislav Mikulka (jednatel), Marian Rauch (Jednatel).