Spolek Divadelní soubor Erben

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Spolek Divadelní soubor Erben (IČO 70188076) je spolek se sídlem v obci Miletín, vznik v roce 2000. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
70188076
Právní forma
Spolek
Sídlo
náměstí K. J. Erbena 98 50771 Miletín
Datum vzniku
4. 10. 2000 (26 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 4119, Krajský soud v Hradci Králové
Způsob jednání
Spolek navenek zastupuje předseda a místopředseda spolku, kteří mají právo jednat a samostatně podepisovat.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (2)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Iveta Zavadilová působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má Spolek Divadelní soubor Erben IČO a DIČ?

Spolek Divadelní soubor Erben má IČO 70188076. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Spolek Divadelní soubor Erben plátce DPH?

Plátcovství DPH u Spolek Divadelní soubor Erben zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Spolek Divadelní soubor Erben v insolvenci?

Insolvenci u Spolek Divadelní soubor Erben (IČO 70188076) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Spolek Divadelní soubor Erben?

Podle veřejného rejstříku: David Lánský (Místopředseda), Iveta Zavadilová (Předsedkyně).

Souvislosti

Podobné firmy