MOO OS TOK CVIKOV

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

MOO OS TOK CVIKOV (IČO 69763313) je právnická osoba se sídlem v obci Cvikov, vznik v roce 1990. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
69763313
Právní forma
Právnická osoba
Obor (CZ-NACE)
Činnosti odborových svazů 94200
Sídlo
Husova 265 47154 Cvikov
Datum vzniku
18. 10. 1990 (36 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 12090, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Předseda a místopředseda POO OS TOK jednají navenek společně, zastupují se a mohou jednat každý samostatně.

Statutární orgán a společníci

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má MOO OS TOK CVIKOV IČO a DIČ?

MOO OS TOK CVIKOV má IČO 69763313. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je MOO OS TOK CVIKOV plátce DPH?

Plátcovství DPH u MOO OS TOK CVIKOV zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je MOO OS TOK CVIKOV v insolvenci?

Insolvenci u MOO OS TOK CVIKOV (IČO 69763313) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MOO OS TOK CVIKOV?

Podle veřejného rejstříku: Odborový Svaz Pracovníků Textilního, Oděvního A Kožedělného Průmyslu Čech A Moravy (člen orgánu).

Souvislosti

Podobné firmy