Profesio s.r.o. Heřmanův Městec v likvidaci
Profesio s.r.o. Heřmanův Městec v likvidaci (IČO 64827399) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Heřmanův Městec, vznik v roce 1995. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 64827399
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Sokolská 799 53803 Heřmanův Městec
- Datum vzniku
- 19. 12. 1995 (31 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 8995, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Každý z jednatelů jedná samostatně. K vytištěnému nebo kýmkoli napsanému názvu společnosti připojí svůj podpis jeden z jednatelů.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- Výroba textilu a textilní galanterie
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JB Jana Bobková Jednatel
- PB Pavel Bobek likvidátor
Zobrazit historická angažmá (4)
- PB Pavel Bobek Jednatel
- JB Jana Bobková Jednatel
- JB Jana Bobková Jednatel
- JM Jaroslava Medková Jednatel
Společníci a vlastníci
- PB Pavel Bobek společník
- JB Jana Bobková společník
Zobrazit historická angažmá (8)
- PB Pavel Bobek společník
- PB Pavel Bobek společník
- PB Pavel Bobek společník
- JB Jana Bobková společník
- JB Jana Bobková společník
- JB Jana Bobková společník
- JM Jaroslava Medková společník
- JM Jaroslava Medková společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Pavel Bobek působí i v další firmě:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Profesio s.r.o. Heřmanův Městec v likvidaci IČO a DIČ?
Profesio s.r.o. Heřmanův Městec v likvidaci má IČO 64827399. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Profesio s.r.o. Heřmanův Městec v likvidaci plátce DPH?
Plátcovství DPH u Profesio s.r.o. Heřmanův Městec v likvidaci zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Profesio s.r.o. Heřmanův Městec v likvidaci v insolvenci?
Insolvenci u Profesio s.r.o. Heřmanův Městec v likvidaci (IČO 64827399) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Profesio s.r.o. Heřmanův Městec v likvidaci?
Podle veřejného rejstříku: Jana Bobková (Jednatel), Pavel Bobek (likvidátor).