DEHONIT-FALKE s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

DEHONIT-FALKE s.r.o. (IČO 64361411) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Sokolov, vznik v roce 1995. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
64361411
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba dýh a desek na bázi dřeva 16210
Sídlo
Chebská 2116 35601 Sokolov
Datum vzniku
14. 11. 1995 (31 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 7113, Krajský soud v Plzni
Způsob jednání
Jednatel jedná jménem společnosti samostatně. Způsob jednání za společnost: a) zastupování - společnost ve všech věcech zastupuje jednatel samostatně b) podepisování - podepisování se provádí tak, že k napsanému nebo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis alespoň jeden jednatel s uvedením jména a funkce Způsob jednání: Za společnost jedná každý jednatel samostatně v plném rozsahu. Podepisování za společnost se děje tak, že k napsané či vytištěné obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis jednatel společnosti s označením jména a funkce. Způsob jednání: Za společnost jedná jednatel společnosti samostatně v plném rozsahu. Podepisování za společnost se děje tak, že k napsané či vytiš- těné obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis jednatel společnosti s označením jména a funkce.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (4)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (9)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má DEHONIT-FALKE s.r.o. IČO a DIČ?

DEHONIT-FALKE s.r.o. má IČO 64361411. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je DEHONIT-FALKE s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u DEHONIT-FALKE s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je DEHONIT-FALKE s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u DEHONIT-FALKE s.r.o. (IČO 64361411) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem DEHONIT-FALKE s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Marc Schmeing (Jednatel), Robert Šťuka (prokurista).

Souvislosti

Podobné firmy