TROMPETTER GUSS CS s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

TROMPETTER GUSS CS s.r.o. (IČO 64358721) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Jáchymov, vznik v roce 1996. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
64358721
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků 256
Sídlo
K Lanovce 1045 36251 Jáchymov
Datum vzniku
7. 5. 1996 (30 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 6894, Krajský soud v Plzni
Způsob jednání
Za společnost jedná jednatel samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěné nebo vypsané obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj podpis. Způsob jednání: a) zastupování - společnost zastupuje ve všech věcech jednatel b) podepisování - podepisování se provádí tak, že k napsanému nebo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis jednatel s uvedením jména a funkce

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (2)

Společníci a vlastníci

  • F Friedrich Trompetter Beteiligungs – Gmbh společník od 201695463 Bindlach
Zobrazit historická angažmá (2)
  • T Trompetter Guss Gmbh společník 1996–2006Bindlach
  • T Trompetter Guss Gmbh společník 2006–2016Bindlach

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Mathias Johannes Trompetter působí i v další firmě:

Friedrich Trompetter působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má TROMPETTER GUSS CS s.r.o. IČO a DIČ?

TROMPETTER GUSS CS s.r.o. má IČO 64358721. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je TROMPETTER GUSS CS s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u TROMPETTER GUSS CS s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je TROMPETTER GUSS CS s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u TROMPETTER GUSS CS s.r.o. (IČO 64358721) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem TROMPETTER GUSS CS s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Mathias Johannes Trompetter (jednatel), Friedrich Trompetter (Jednatel), Tomáš Bařtipán (prokurista).

Souvislosti

Podobné firmy