PSF LINE s r.o.
PSF LINE s r.o. (IČO 63993830) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1995. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 63993830
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Nespecializovaný velkoobchod 46900
- Sídlo
- Podbělohorská 2002/9 15000 Praha
- Datum vzniku
- 22. 8. 1995 (31 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 39254, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Jménem společnosti samostatně jedná a podepisuje jednatel nebo jím zmocněná osoba.
Předmět podnikání
- Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej (vyjma zboží v příloze 2 a 3 cit. zák.)
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- BŽ Boško Ždrakić jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- PŽ Pero Ždrakič Jednatel
- PŽ Peró Ždrakič Jednatel
Společníci a vlastníci
- BŽ Boško Ždrakič společník
- PŽ Pero Ždrakič společník
Zobrazit historická angažmá (8)
- BŽ Boško Ždrakič společník
- BŽ Boško Ždrakič společník
- BŽ Boško Ždrakič společník
- PŽ Pero Ždrakič společník
- PŽ Peró Ždrakič společník
- PŽ Peró Ždrakič společník
- PŽ Peró Ždrakič společník
- PŽ Peró Ždrakič společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Boško Ždrakić působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má PSF LINE s r.o. IČO a DIČ?
PSF LINE s r.o. má IČO 63993830. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je PSF LINE s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u PSF LINE s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je PSF LINE s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u PSF LINE s r.o. (IČO 63993830) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem PSF LINE s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Boško Ždrakić (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Nespecializovaný velkoobchod
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH