MS Jílovice,z.s.
MS Jílovice,z.s. (IČO 62535889) je spolek se sídlem v obci Jílovice, vznik v roce 1992. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 62535889
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti 01700
- Sídlo
- 166 37332 Jílovice
- Datum vzniku
- 13. 8. 1992 (34 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 809, Krajský soud v Českých Budějovicích
- Způsob jednání
- Předseda výboru, myslivecký hospodář a finanční hospodář každý z nich jedná samostatně, místopředseda a jednatel jednají pouze na základě pověření výboru. Předseda výboru, myslivecký hospodář a finanční hospodář každý z nich jedná samostatně, ostatní členové jednají pouze na základě pověření výboru.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MC Magdalena Chytrová Člen výboru
- PF Pavel Fráně Předseda
- MH Miroslav Havelka Hospodář
- TH Tomáš Havelka Finanční hospodář
- PJ Petr Janeček Člen výboru
Zobrazit historická angažmá (10)
- MC Magdalena Chytrová Člen výboru
- MC Magdalena Chytrová člen
- PF Pavel Fráně předseda
- PF Pavel Fráně Místopředseda
- MH Miroslav Havelka Myslivecký hospodář
- JK Josef Kvašnovský Jednatel
- JN Josef Netrefa Předseda výboru
- JV Jaroslav Vicány Člen výboru
- JV Jaroslav Vicány člen
- JV Jana Votrubová Finanční hospodář
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Magdalena Chytrová působí i v dalších 4 firmách:
Časté dotazy
Jaké má MS Jílovice,z.s. IČO a DIČ?
MS Jílovice,z.s. má IČO 62535889. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je MS Jílovice,z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u MS Jílovice,z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je MS Jílovice,z.s. v insolvenci?
Insolvenci u MS Jílovice,z.s. (IČO 62535889) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MS Jílovice,z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Magdalena Chytrová (Člen výboru), Pavel Fráně (Předseda), Miroslav Havelka (Hospodář), Tomáš Havelka (Finanční hospodář) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti
- Firmy v obci Jílovice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH