V.Š. úklidové služby, s.r.o.
V.Š. úklidové služby, s.r.o. (IČO 62419552) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1994. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 62419552
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Nespecializovaný velkoobchod 46900
- Sídlo
- Hartigova 2442/150 13000 Praha
- Datum vzniku
- 8. 11. 1994 (32 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 32569, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Podpisové právo má jednatel společnosti. Podepisování za společ- nost se děje tak, že k napsanému nebo vytištěnému názvu společ- nosti připojí jednatel svůj podpis. Jednatel jedná jménem společnosti samostně. Písemné právní úkony jednatel podepisuje tak, že k napsané, vytištěné nebo jinak vyznačené firmě společnosti připojí svůj podpis. Jednatel jedná jménem společnosti samostatně. Písemné právní úkony podepisují vždy dva jednatelé, a to tak, že k napsané, vytištěné nebo jinak vyznačené firmě společnosti připojí své podpisy. Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- pronájem nemovitostí
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej ( vyjma zboží uvedeného v příloze 1,2 a 3 cit. zákona )
- poradenská činnost v obalsti automatizovaného zpracování dat
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- VŠ Veronika Šmídová jednatel
Zobrazit historická angažmá (5)
- AB Alexander Branyik jednatel
- AB Alexander Branyik jednatel
- AB Alexander Brányik jednatel
- VP Veronika Pavlasová jednatel
- VŠ Veronika Šmídová jednatel
Společníci a vlastníci
- VŠ Veronika Šmídová společník
Zobrazit historická angažmá (7)
- AB Alexander Branyik společník
- AB Alexander Branyik společník
- AB Alexander Brányik společník
- VP Veronika Pavlasová společník
- PT Pavel Tvrzský společník
- VŠ Veronika Šmídová společník
- VŠ Veronika Šmídová společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má V.Š. úklidové služby, s.r.o. IČO a DIČ?
V.Š. úklidové služby, s.r.o. má IČO 62419552. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je V.Š. úklidové služby, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u V.Š. úklidové služby, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je V.Š. úklidové služby, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u V.Š. úklidové služby, s.r.o. (IČO 62419552) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem V.Š. úklidové služby, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Veronika Šmídová (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Nespecializovaný velkoobchod
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH