AXIOM spol. s r.o.
AXIOM spol. s r.o. (IČO 60912561) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1994. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 60912561
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba strojů na výrobu potravin, nápojů a zpracování tabáku 28930
- Sídlo
- Drahobejlova 1894/52 19000 Praha
- Datum vzniku
- 26. 5. 1994 (32 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 127286, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Jménem společnosti je oprávněn jednat navenek a podepisovat za ni jednatel společnosti samostatně.
Předmět podnikání
- stavba strojů s mechanickým pohonem pro potravinářský průmysl
- zámečnictví
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- zpracování dat, služby databank, správa sítí
- poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
- Zámečnictví, nástrojářství
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- hostinská činnost
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PH Petr Heller jednatel
Zobrazit historická angažmá (7)
- PH Petr Heller jednatel
- PH Petr Heller jednatel
- PH Petr Heller jednatel
- IP Irena Príglová jednatel
- VT Vítězslav Tauc jednatel
- VT Vítězslav Tauc jednatel
- MT Milena Taucová Jednatel
Společníci a vlastníci
- FV Filip Výborný společník
Zobrazit historická angažmá (19)
- AD Antonín Dobřický společník
- AD Antonín Dobřický společník
- PH Petr Heller společník
- PH Petr Heller společník
- VT Vítězslav Tauc společník
- VT Vítězslav Tauc společník
- VT Vítězslav Tauc společník
- VT Vítězslav Tauc společník
- VT Vítězslav Tauc společník
- VT Vítězslav Tauc společník
- FV Filip Výborný společník
- FV Filip Výborný společník
- FV Filip Výborný společník
- FV Filip Výborný společník
- FV Filip Výborný společník
- FV Filip Výborný společník
- FV Filip Výborný společník
- FV Filip Výborný společník
- FV Filip Výborný společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Petr Heller působí i v další firmě:
Filip Výborný působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má AXIOM spol. s r.o. IČO a DIČ?
AXIOM spol. s r.o. má IČO 60912561. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je AXIOM spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u AXIOM spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je AXIOM spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u AXIOM spol. s r.o. (IČO 60912561) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem AXIOM spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Petr Heller (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba strojů na výrobu potravin, nápojů a zpracování tabáku
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH