Myslivecký spolek Stará Říše
Myslivecký spolek Stará Říše (IČO 60544961) je spolek se sídlem v obci Stará Říše, vznik v roce 1994. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 60544961
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti 01700
- Sídlo
- 38 58867 Stará Říše
- Datum vzniku
- 9. 2. 1994 (32 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 4525, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Spolek zastupují ve všech záležitostech předseda nebo místopředseda výboru, a to každý samostatně Jménem spolku jedná řádně zvolený Předseda, Myslivecký hospodář a Finanční hospodář, a to každý z nich samostatně.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PK Pavel Kvasnička Myslivecký hospodář
- FP František Pokorný Předseda
- RT Rostislav Tomek Finanční hospodář
Zobrazit historická angažmá (10)
- PK Pavel Kvasnička myslivecký hospodář
- JP Jan Padrnos člen výboru
- FP František Pokorný předseda výboru
- PT Pavel Taras člen výboru
- PT Pavel Taras člen výboru
- AT Antonín Tomek pokladník
- RT Rostislav Tomek Pokladník
- RT Rostislav Tomek Pokladník
- FT František Tománek místopředseda výboru
- LT Libor Tománek jednatel
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Myslivecký spolek Stará Říše IČO a DIČ?
Myslivecký spolek Stará Říše má IČO 60544961. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Myslivecký spolek Stará Říše plátce DPH?
Plátcovství DPH u Myslivecký spolek Stará Říše zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Myslivecký spolek Stará Říše v insolvenci?
Insolvenci u Myslivecký spolek Stará Říše (IČO 60544961) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Myslivecký spolek Stará Říše?
Podle veřejného rejstříku: Pavel Kvasnička (Myslivecký hospodář), František Pokorný (Předseda), Rostislav Tomek (Finanční hospodář).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti
- Firmy v obci Stará Říše
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH