BURSIA PRAHA s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

BURSIA PRAHA s.r.o. (IČO 60465131) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1994. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
60465131
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Velkoobchod se základními zemědělskými produkty a živými zvířaty 462
Sídlo
Dobronická 1257 14800 Praha
Datum vzniku
11. 2. 1994 (32 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 26650, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý z jednatelů je oprávněn zastupovat společnost při právním jednání samostatně. Jednání a podepisování Za společnost budou jednat jednatelé samostatně ve všech věcech. Podepisování za společnost se děje tak, že k nadepsanému a vytištěnému názvu společnosti připojí svůj podpis jeden z jedna- telů. Za společnost budou ve všech věcech jednat vždy dva jednatelé společně. Jednatel jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (17)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (23)
  • JB Jaroslav Burda společník * 19522023–2024Praha
  • JB Jaroslav Burda společník * 19522015–2023Praha
  • JB Jaroslav Burda společník * 19522014–2015Praha 10
  • JB Jaroslav Burda společník * 19522008–2014Praha 10
  • JB Jaroslav Burda společník 1994–1995Praha 10 - Uhřiněves
  • JB Jaroslav Burda společník * 19521995–2003Praha 10 - Dubeč
  • JB Jaroslav Burda společník * 19522003–2006Praha 10 - Dubeč
  • JB Jaroslav Burda společník * 19522006–2008Praha 10
  • MB Marek Burda společník * 19792008–2015Ohrobec
  • MB Marek Burda společník * 19792003–2006Dolní Břežany
  • MB Marek Burda společník * 19792006–2008Dolní Břežany
  • BB Božena Burdová společník 1994–1995Praha 10 - Uhříněves
  • BB Božena Burdová společník * 19502006–2008Tábor
  • BB Božena Burdová společník 1994–1994Praha 10 - Uhřiněves
  • BB Božena Burdová společník * 19502003–2006Praha 10 - Dubeč
  • BB Božena Burdová společník * 19501995–2003Praha 10 - Dubeč
  • MB Martina Burdová společník * 19752003–2005Praha 3
  • MD Martina Dubová společník * 19752005–2006Praha 3
  • ZH Zdeněk Holeček společník 1994–1994Trutnov
  • JZ Jan Zámečník společník * 19522015–2025Bohuslavice
  • JZ Jan Zámečník společník * 19522014–2015Bohuslavice
  • JZ Jan Zámečník společník * 19522008–2014Bohuslavice
  • JZ Jan Zámečník společník * 19522003–2008Bohuslavice

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má BURSIA PRAHA s.r.o. IČO a DIČ?

BURSIA PRAHA s.r.o. má IČO 60465131. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je BURSIA PRAHA s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u BURSIA PRAHA s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je BURSIA PRAHA s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u BURSIA PRAHA s.r.o. (IČO 60465131) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem BURSIA PRAHA s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Marek Burda (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy