MYSLIVECKÝ SPOLEK VELINY
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
MYSLIVECKÝ SPOLEK VELINY (IČO 60158778) je spolek se sídlem v obci Veliny, vznik v roce 1992. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 60158778
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti 01700
- Sídlo
- 52 53401 Veliny
- Datum vzniku
- 10. 8. 1992 (34 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 1239, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Spolek zastupuje předseda.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MJ Milan Jirout předseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má MYSLIVECKÝ SPOLEK VELINY IČO a DIČ?
MYSLIVECKÝ SPOLEK VELINY má IČO 60158778. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je MYSLIVECKÝ SPOLEK VELINY plátce DPH?
Plátcovství DPH u MYSLIVECKÝ SPOLEK VELINY zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je MYSLIVECKÝ SPOLEK VELINY v insolvenci?
Insolvenci u MYSLIVECKÝ SPOLEK VELINY (IČO 60158778) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MYSLIVECKÝ SPOLEK VELINY?
Podle veřejného rejstříku: Milan Jirout (předseda).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti
- Firmy v obci Veliny
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH