BRUMOVÍN, spol. s r.o.
BRUMOVÍN, spol. s r.o. (IČO 49455974) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Přerov, vznik v roce 1993. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 49455974
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Smíšené hospodaření 01500
- Sídlo
- Wilsonova 213/17 75002 Přerov
- Datum vzniku
- 1. 12. 1993 (33 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 27934, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Způsob zastupování: za společnost jedná a podepisuje kterýkoliv statutární zástupce - jednatel. Způsob zastupování: za společnost jednají a podepisují vždy společně dva jednatelé. Způsob zastupování: Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- obchodní činnost - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- výroba vína
- zemědělství, včetně prodeje nezpracovaných zemědělských výrobků za účelem zpracování nebo dalšího prodeje
- malé pěstitelské pálení
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DG Dalibor Gřešák jednatel
Zobrazit historická angažmá (11)
- JB Josef Beneš jednatel
- JB Josef Beneš jednatel
- DG Dalibor Gřešák jednatel
- FJ František Jakubčík jednatel
- FJ František Jakubčík jednatel
- RJ Radek Jakubčík jednatel
- RJ Radek Jakubčík jednatel
- ZJ Zdeněk Jakubčík jednatel
- ZJ Zdeněk Jakubčík jednatel
- BŠ Břetislav Šťavík jednatel
- BŠ Břetislav Šťavík jednatel
Společníci a vlastníci
- JG Jana Gřešáková společník
- BŠ Břetislav Šťavík společník
Zobrazit historická angažmá (11)
- JB Josef Beneš společník
- JB Josef Beneš společník
- JG Jana Gřešáková společník
- FJ František Jakubčík společník
- FJ František Jakubčík společník
- RJ Radek Jakubčík společník
- RJ Radek Jakubčík společník
- ZJ Zdeněk Jakubčík společník
- ZJ Zdeněk Jakubčík společník
- BŠ Břetislav Šťavík společník
- BŠ Břetislav Šťavík společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Dalibor Gřešák působí i v dalších 5 firmách:
Jana Gřešáková působí i v dalších 2 firmách:
Břetislav Šťavík působí i v dalších 6 firmách:
Časté dotazy
Jaké má BRUMOVÍN, spol. s r.o. IČO a DIČ?
BRUMOVÍN, spol. s r.o. má IČO 49455974. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je BRUMOVÍN, spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u BRUMOVÍN, spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je BRUMOVÍN, spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u BRUMOVÍN, spol. s r.o. (IČO 49455974) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem BRUMOVÍN, spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Dalibor Gřešák (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Smíšené hospodaření
- Firmy v obci Přerov
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH