Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek
Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek (IČO 49089994) je spolek se sídlem v obci Jeníkov, vznik v roce 1994. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 49089994
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Provozování sportovních zařízení 93110
- Sídlo
- 52 41724 Jeníkov
- Datum vzniku
- 24. 2. 1994 (32 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 1773, Krajský soud v Ústí nad Labem
- Způsob jednání
- Jménem TJ vystupuje a je oprávněn jednat předseda nebo jiný jím pověřený člen výkonného výboru.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JF Jiří Fiala člen výkonného výboru
- FS František Schrenk předseda výkonného výboru
- CV Ctirad Vaník člen výkonného výboru
Zobrazit historická angažmá (8)
- JF Jiří Fiala Člen
- JF Jiří Fiala Člen
- JM Jiří Mašek Předseda
- FS František Schrenk Místopředseda
- FS František Schrenk Předseda
- FS František Schrenk Předseda
- CV Ctirad Vaník Tajemník
- CV Ctirad Vaník Člen
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jiří Fiala působí i v dalších 2 firmách:
František Schrenk působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek IČO a DIČ?
Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek má IČO 49089994. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek plátce DPH?
Plátcovství DPH u Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek v insolvenci?
Insolvenci u Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek (IČO 49089994) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek?
Podle veřejného rejstříku: Jiří Fiala (člen výkonného výboru), František Schrenk (předseda výkonného výboru), Ctirad Vaník (člen výkonného výboru).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Provozování sportovních zařízení
- Firmy v obci Jeníkov
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH