AKCENT spol. s r.o.
AKCENT spol. s r.o. (IČO 48593885) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1993. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 48593885
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody 68320
- Sídlo
- Ostrovského 253/3 15000 Praha
- Datum vzniku
- 22. 3. 1993 (33 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 18790, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Každý jednatel je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně. Společnost zastupuje a jedná za ni každý jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej obchodní činnost v oblasti potravinářského a nepotravinářského zboží
- realitní kancelář
- činnost organizačních a ekonomických poradců - ak.214
- hostinská činnost
- provozování sportovních a tělovýchovných zařízení
- pořádání kulturních akcí
- provozování kulturních zařízení
- inženýrská činnost v oblasti stavební
- pořádání sportovních a tělovýchovných akcí
- provádění staveb, jejich změn a odstraňování
- vydavatelská činnost
- Dokončovací stavební práce
- Správa a údržba nemovitostí
- Přípravné práce pro stavby
- činnost účetních poradců,vedení účetnictví,vedení daňové evidence
- poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
- zpracování dat,služby databank,správa sítí
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- GŠ Gustav Šimáček jednatel
- JŠ Josef Šťastný Jednatel
Zobrazit historická angažmá (11)
- I Ing Gustav Šimáček Jednatel
- GŠ Gustav Šimáček jednatel
- GŠ Gustav Šimáček jednatel
- GŠ Gustav Šimáček jednatel
- GŠ Gustav Šimáček jednatel
- GŠ Gustav Šimáček jednatel
- JŠ Jiří Šimáček Jednatel
- IŠ Ivanka Šimáčková Jednatel
- JŠ Josef Šťastný Jednatel
- JŠ Josef Šťastný Jednatel
- GŠ Gustav Šimáček prokurista
Společníci a vlastníci
- LŠ Lucie Šeflová společník
- GŠ Gustav Šimáček společník
- JŠ Josef Šťastný společník
- OŠ Ondřej Šťastný společník
Zobrazit historická angažmá (17)
- LŠ Lucie Šeflová společník
- GŠ Gustav Šimáček společník
- GŠ Gustav Šimáček společník
- GŠ Gustav Šimáček společník
- GŠ Gustav Šimáček společník
- GŠ Gustav Šimáček společník
- LŠ Lucie Šeflová společník
- GŠ Gustav Šimáček společník
- GŠ Gustav Šimáček společník
- GŠ Gustav Šimáček společník
- JŠ Jiří Šimáček společník
- IŠ Ivanaka Šimáčková společník
- IŠ Ivanka Šimáčková společník
- IŠ Ivanka Šimáčková společník
- JŠ Josef Šťastný společník
- JŠ Josef Šťastný společník
- JŠ Josef Šťastný společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Gustav Šimáček působí i v dalších 16 firmách:
Josef Šťastný působí i v dalších 11 firmách:
Lucie Šeflová působí i v dalších 9 firmách:
Ondřej Šťastný působí i v dalších 10 firmách:
Časté dotazy
Jaké má AKCENT spol. s r.o. IČO a DIČ?
AKCENT spol. s r.o. má IČO 48593885. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je AKCENT spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u AKCENT spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je AKCENT spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u AKCENT spol. s r.o. (IČO 48593885) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem AKCENT spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Gustav Šimáček (jednatel), Josef Šťastný (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH