Bydlení Velenice s.r.o.
Bydlení Velenice s.r.o. (IČO 48245437) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Bohuslavice, vznik v roce 1993. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 48245437
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
- Sídlo
- 10 58856 Bohuslavice
- Datum vzniku
- 3. 2. 1993 (33 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 2668, Krajský soud v Českých Budějovicích
- Způsob jednání
- Každý jednatel zastupuje společnost samostatně Jménem společnosti jedná a podepisuje jednatel pan Reinhard Steinhauser. Jménem společnosti jedná jednatel samostatně. Podepisování jménem společnosti se děje tak, že k napsané nebo vytištěné obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj podpis. Jménem společnosti jedná a podepisuje každý jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- Hostinská činnost / bez ubytovacích zařízení / vyjma prodeje nealkoholických nápojů, lahvového piva a doplňkového prodeje potravin na veřejných prostranstvích.
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství Ubytovací služby Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Pronájem a půjčování věcí movitých Poskytování služeb pro rodinu a domácnost Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- KK Karel Kabelka jednatel
- JK Jiří Kovář jednatel
- VK Vlasta Kovářová jednatel
- MK Marie Kovářová prokurista
- VK Veronika Kovářová prokurista
Zobrazit historická angažmá (11)
- MH Michaela Hajerová jednatel
- VK Vlasta Kovářová jednatel
- VK Vlasta Kovářová jednatel
- JK Jiří Kovář jednatel
- VK Veronika Kovářová jednatel
- VK Vlasta Kovářová jednatel
- IN Ivana Nejedlá jednatel
- IN Ivana Nejedlá jednatel
- RS Reinhard Steinhauser jednatel
- VK Veronika Kolářová prokurista
- MK Marie Kovářová prokurista
Společníci a vlastníci
- S Starkon Holding A.s. společník
Zobrazit historická angažmá (13)
- 1 1/ Franz Hoffer společník
- 2 2/ Egon Depper společník
- MH Michaela Hajerová společník
- JK Jiří Kovář společník
- VK Vlasta Kovářová společník
- VK Vlasta Kovářová společník
- VK Vlasta Kovářová společník
- JK Jiří Kovář společník
- VK Veronika Kovářová společník
- VK Vlasta Kovářová společník
- RS Reinhard Steinhauser společník
- RS Reinhard Steinhauser společník
- RS Reinhard Steinhauser společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Karel Kabelka působí i v dalších 24 firmách:
Jiří Kovář působí i v dalších 29 firmách:
Vlasta Kovářová působí i v dalších 4 firmách:
Marie Kovářová působí i v dalších 32 firmách:
Veronika Kovářová působí i v dalších 36 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Bydlení Velenice s.r.o. IČO a DIČ?
Bydlení Velenice s.r.o. má IČO 48245437. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Bydlení Velenice s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Bydlení Velenice s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Bydlení Velenice s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Bydlení Velenice s.r.o. (IČO 48245437) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Bydlení Velenice s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Karel Kabelka (jednatel), Jiří Kovář (jednatel), Vlasta Kovářová (jednatel), Marie Kovářová (prokurista) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Firmy v obci Bohuslavice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH