Myslivecký spolek Kamenná Chrašťovice
Myslivecký spolek Kamenná Chrašťovice (IČO 48222879) je spolek se sídlem v obci Chrášťovice, vznik v roce 1993. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 48222879
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti 01700
- Sídlo
- 77 38601 Chrášťovice
- Datum vzniku
- 1. 2. 1993 (33 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 1252, Krajský soud v Českých Budějovicích
- Způsob jednání
- Spolek zastupují ve všech záležitostech předseda nebo místopředseda výboru
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AK Aleš Kovařík místopředseda
- JP Josef Podhorský člen výboru
- DS Dušan Soukup finanční hospodář
- PV Pavel Vojta předseda
- PŠ Pavel Šáda myslivecký hospodář
Zobrazit historická angažmá (2)
- LK Ladislav Kovařík předseda spolku
- PV Pavel Vojta místopředseda spolku
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jaroslav Kareš působí i v dalších 6 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Myslivecký spolek Kamenná Chrašťovice IČO a DIČ?
Myslivecký spolek Kamenná Chrašťovice má IČO 48222879. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Myslivecký spolek Kamenná Chrašťovice plátce DPH?
Plátcovství DPH u Myslivecký spolek Kamenná Chrašťovice zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Myslivecký spolek Kamenná Chrašťovice v insolvenci?
Insolvenci u Myslivecký spolek Kamenná Chrašťovice (IČO 48222879) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Myslivecký spolek Kamenná Chrašťovice?
Podle veřejného rejstříku: Aleš Kovařík (místopředseda), Josef Podhorský (člen výboru), Dušan Soukup (finanční hospodář), Pavel Vojta (předseda) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti
- Firmy v obci Chrášťovice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH