MEDIKA PRAHA k.s.
MEDIKA PRAHA k.s. (IČO 48119750) je komanditní společnost se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1993. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 48119750
- Právní forma
- Komanditní společnost
- Obor (CZ-NACE)
- Průzkum trhu a veřejného mínění 73200
- Sídlo
- Sokolská 1638/37 12000 Praha
- Datum vzniku
- 29. 6. 1993 (33 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- A 8220, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednat jménem a na účet společnosti je oprávněn komplementář. Podepisování se děje tak, že k napsanému nebo vytištěnému obchod- nímu jménu společnosti připojí svůj podpis komplementář.
Předmět podnikání
- - marketing-průzkum a vyhodnocování trhu - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej s výjimkou zboží uvedeného v příl. 2-3 zákona č. 455/91 Sb.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AK Anna Kohnová Komplementář
- IA Ivanka Adamcová člen orgánu
- KA Květa Andrýsová člen orgánu
- JB Jarmila Bartošová člen orgánu
- IB Ivana Benešová člen orgánu
- JC Jan Calta člen orgánu
- JG Jaroslava Gissűbelová člen orgánu
- EH Eva Harapátová člen orgánu
- JH Jan Havlík člen orgánu
- VH Věra Haškovcová člen orgánu
- EH Eva Holá člen orgánu
- HH Helena Hrdinová člen orgánu
- AJ Anna Javorská člen orgánu
- JJ Josef Jiřička člen orgánu
- AK Alena Koblicová člen orgánu
- JK Jakub Kohn člen orgánu
- RK Robert Kohn člen orgánu
- AK Anna Kohnová člen orgánu
- JM Jindřich Mach člen orgánu
- JM Jana Moudrá člen orgánu
- MN Michail Nikuličev člen orgánu
- MP Marie Palasová člen orgánu
- RS Růžena Sladká člen orgánu
- LS Libuše Smažíková člen orgánu
- JV Jitka Vitáčková člen orgánu
- LV Libuše Vojáčková člen orgánu
- EV Edda Vávrová člen orgánu
- RČ Radmila Čermáková člen orgánu
- AŠ Antonín Ševčík člen orgánu
- VŠ Věra Ševčíková člen orgánu
- MŠ Marietta Štěpánová člen orgánu
- KŠ Květa Švehlová člen orgánu
Zobrazit historická angažmá (68)
- AK Anna Kohnová Komplementář
- 2 24. Miroslava Hokynářová člen orgánu
- 2 25. Marie Kaňková člen orgánu
- 2 26. Libuše Smažíková člen orgánu
- 2 29. Michal Nikuličev člen orgánu
- 3 31. Blanka Jírová člen orgánu
- IA Ivana Adamcová člen orgánu
- KA Květa Andrýsová člen orgánu
- JB Jarmila Bartošová člen orgánu
- MB Marie Bartošová člen orgánu
- MB Marie Bartošová člen orgánu
- MB Marie Bartošová člen orgánu
- IB Ivana Benešová člen orgánu
- IB Ivana Benešová člen orgánu
- PB Pavel Bílek člen orgánu
- JC Jan Calta člen orgánu
- JC Jan Calta člen orgánu
- JC Jan Calta člen orgánu
- JG Jakub Gissübel člen orgánu
- JG Jaroslava Gissübelová člen orgánu
- JH Jan Havlík člen orgánu
- JH Jan Havlík člen orgánu
- PH Petr Holý člen orgánu
- EH Eva Harapátová člen orgánu
- VH Věra Haškovcová člen orgánu
- PH Petr Holý člen orgánu
- HH Helena Hrdinová člen orgánu
- AJ Anna Javorská člen orgánu
- JJ Josef Jiřička člen orgánu
- MK Marie Kaňková člen orgánu
- MK Marie Kaňková člen orgánu
- ŠK Štěpánka Kaňková člen orgánu
- RK Robert Kohn člen orgánu
- AK Alena Koblicová člen orgánu
- JK Jakub Kohn člen orgánu
- JK Jakub Kohn člen orgánu
- RK Robert Kohn člen orgánu
- RK Robert Kohn člen orgánu
- AK Anna Kohnová člen orgánu
- JK Jiří Komanec člen orgánu
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Anna Kohnová působí i v dalších 3 firmách:
Ivanka Adamcová působí i v dalších 2 firmách:
Květa Andrýsová působí i v dalších 3 firmách:
Jaroslava Gissűbelová působí i v další firmě:
Jan Havlík působí i v dalších 2 firmách:
Helena Hrdinová působí i v další firmě:
Anna Javorská působí i v další firmě:
Josef Jiřička působí i v dalších 4 firmách:
Jakub Kohn působí i v dalších 4 firmách:
Robert Kohn působí i v dalších 3 firmách:
Jana Moudrá působí i v dalších 2 firmách:
Marie Palasová působí i v další firmě:
Růžena Sladká působí i v další firmě:
Libuše Smažíková působí i v další firmě:
Jitka Vitáčková působí i v další firmě:
Libuše Vojáčková působí i v dalších 5 firmách:
Věra Ševčíková působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má MEDIKA PRAHA k.s. IČO a DIČ?
MEDIKA PRAHA k.s. má IČO 48119750. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je MEDIKA PRAHA k.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u MEDIKA PRAHA k.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je MEDIKA PRAHA k.s. v insolvenci?
Insolvenci u MEDIKA PRAHA k.s. (IČO 48119750) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MEDIKA PRAHA k.s.?
Podle veřejného rejstříku: Anna Kohnová (Komplementář), Ivanka Adamcová (člen orgánu), Květa Andrýsová (člen orgánu), Jarmila Bartošová (člen orgánu) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Průzkum trhu a veřejného mínění
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH