GEODET,spol.s r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

GEODET,spol.s r.o. (IČO 48108081) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1992. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
48108081
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Nad Primaskou 1179/27 10000 Praha
Datum vzniku
17. 12. 1992 (34 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 15833, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Zastupování a podepisování:Podepisování za společnost se děje tak ,že k obchodnímu názvu připojí svůj podpis jednatel společnosti samostatně. Jednatel zastupuje společnost samostatně ve všech věcech

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (4)
  • JF Jan Fafejta Jednatelé * 19342013–2016Praha
  • JF Jan Fafejta Jednatelé 1992–2013Praha 4
  • SH Slavoj Hokr jednatel * 19532016–2019Praha
  • SH Slavoj Hokr jednatel 1992–2016Praha 3

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (21)
  • JF Jan Fafejta společník * 19342013–2016Praha
  • JF Jan Fafejta společník * 19342016–2019Praha
  • JF Jan Fafejta společník * 19341995–1999Praha 4
  • JF Jan Fafejta společník 1992–1995Praha 4
  • JF Jan Fafejta společník * 19341999–2004Praha 4
  • JF Jan Fafejta společník * 19342004–2013Praha 6
  • SH Slavoj Hokr společník * 19532016–2019Praha
  • SH Slavoj Hokr společník * 19531999–2004Praha 3
  • SH Slavoj Hokr společník * 19531995–1999Praha 3
  • SH Slavoj Hokr společník * 19532004–2016Praha 3
  • SH Slavoj Hokr společník 1992–1995Praha 3
  • HJ Hela Ježková společník * 19402004–2015Praha 8
  • HJ Hela Ježková společník * 19401995–1999Praha 8
  • HJ Hela Ježková společník * 19401999–2004Praha 8
  • HJ Hela Ježková společník 1992–1995Praha 8
  • JR Josef Rossler společník 1992–1995Praha 9
  • JR Josef Rössler společník 1995–1999Praha 9
  • JV Jan Vávra společník 1992–1995Praha 5
  • Antonín Šimůnek společník * 19791999–2004Praha 5
  • Josef Šimůnek společník 1992–1995Praha 5
  • Josef Šimůnek společník 1995–1999Praha 5

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Markéta Marečková působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má GEODET,spol.s r.o. IČO a DIČ?

GEODET,spol.s r.o. má IČO 48108081. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je GEODET,spol.s r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u GEODET,spol.s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je GEODET,spol.s r.o. v insolvenci?

Insolvenci u GEODET,spol.s r.o. (IČO 48108081) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem GEODET,spol.s r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Jan Fafejta (Jednatelé).

Souvislosti

Podobné firmy