TOURIST CENTRUM s.r.o.
TOURIST CENTRUM s.r.o. (IČO 47972840) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Olomouc, vznik v roce 1993. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 47972840
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní pomocné činnosti k finančním činnostem, kromě pojišťování a penzijního financování 66190
- Sídlo
- Švédská 414/10 77900 Olomouc
- Datum vzniku
- 16. 2. 1993 (33 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 5514, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Každý z jednatelů zastupuje společnost v plném rozsahu samostatně. Jednatelé jednají jménem společnosti samostatně
Předmět podnikání
- Hostinská činnost
- směnárny
- ubytovací služby
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- směnárenská činnost
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MO Martin Odstrčil Jednatel
- PO Pavel Odstrčil jednatel
- JO Jarmila Odstrčilová jednatel
Zobrazit historická angažmá (5)
- I Ing. Pavel Odstrčil jednatel
- MO Martin Odstrčil Jednatel
- MO Martin Odstrčil Jednatel
- PO Pavel Odstrčil jednatel
- JO Jarmila Odstrčilová jednatel
Společníci a vlastníci
- MO Martin Odstrčil společník
- PO Pavel Odstrčil společník
- JO Jarmila Odstrčilová společník
Zobrazit historická angažmá (15)
- I Ing. Pavel Odstrčil společník
- MO Martin Odstrčil společník
- MO Martin Odstrčil společník
- MO Martin Odstrčil společník
- MO Martin Odstrčil společník
- MO Michal Odstrčil společník
- MO Michal Odstrčil společník
- PO Pavel Odstrčil společník
- PO Pavel Odstrčil společník
- PO Pavel Odstrčil společník
- PO Pavel Odstrčil společník
- JO Jarmila Odstrčilová společník
- JO Jarmila Odstrčilová společník
- JO Jarmila Odstrčilová společník
- JO Jarmila Odstrčilová společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Martin Odstrčil působí i v dalších 4 firmách:
Pavel Odstrčil působí i v dalších 6 firmách:
Jarmila Odstrčilová působí i v dalších 3 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má TOURIST CENTRUM s.r.o. IČO a DIČ?
TOURIST CENTRUM s.r.o. má IČO 47972840. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je TOURIST CENTRUM s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u TOURIST CENTRUM s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je TOURIST CENTRUM s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u TOURIST CENTRUM s.r.o. (IČO 47972840) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem TOURIST CENTRUM s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Martin Odstrčil (Jednatel), Pavel Odstrčil (jednatel), Jarmila Odstrčilová (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní pomocné činnosti k finančním činnostem, kromě pojišťování a penzijního financování
- Firmy v obci Olomouc
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH