Myslivecký spolek Stáj
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
Myslivecký spolek Stáj (IČO 47367008) je spolek se sídlem v obci Stáj, vznik v roce 1993. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 47367008
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti 01700
- Sídlo
- 42 58827 Stáj
- Datum vzniku
- 27. 1. 1993 (33 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 3211, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Předseda zastupuje spolek ve všech věcech samostatně.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- LB Leoš Boháček Předseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Myslivecký spolek Stáj IČO a DIČ?
Myslivecký spolek Stáj má IČO 47367008. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Myslivecký spolek Stáj plátce DPH?
Plátcovství DPH u Myslivecký spolek Stáj zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Myslivecký spolek Stáj v insolvenci?
Insolvenci u Myslivecký spolek Stáj (IČO 47367008) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Myslivecký spolek Stáj?
Podle veřejného rejstříku: Leoš Boháček (Předseda).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti
- Firmy v obci Stáj
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH