Myslivecký spolek Polabí-Tišice

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Myslivecký spolek Polabí-Tišice (IČO 47008041) je spolek se sídlem v obci Tišice, vznik v roce 1992. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
47008041
Právní forma
Spolek
Obor (CZ-NACE)
Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti 01700
Sídlo
202 27715 Tišice
Datum vzniku
30. 10. 1992 (34 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 3573, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Spolek zastupují a jednají jeho jménem a podepisují vždy 2 členové statutárního orgánu.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (11)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Myslivecký spolek Polabí-Tišice IČO a DIČ?

Myslivecký spolek Polabí-Tišice má IČO 47008041. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Myslivecký spolek Polabí-Tišice plátce DPH?

Plátcovství DPH u Myslivecký spolek Polabí-Tišice zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Myslivecký spolek Polabí-Tišice v insolvenci?

Insolvenci u Myslivecký spolek Polabí-Tišice (IČO 47008041) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Myslivecký spolek Polabí-Tišice?

Podle veřejného rejstříku: Lukáš Kalibán (člen výboru), Jiří Pokorný (místopředseda), Martin Vít (člen výboru), Pavel Čech (předseda) a další.

Souvislosti

Podobné firmy