NATURE RESORT, s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

NATURE RESORT, s.r.o. (IČO 46993606) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Sulkovec, vznik v roce 1992. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
46993606
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Preprimární vzdělávání 85100
Sídlo
33 59265 Sulkovec
Datum vzniku
7. 12. 1992 (34 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 8687, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Zastupování:Za společnost jedná a podepisuje kterýkoliv z jednatelů. Za společnost jedná a podepisuje jednatel.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (5)
  • PA Petr Absolon jednatel 1992–2012Brno
  • PA Petr Absolon jednatel * 19472012–2012Brno
  • JA Jana Absolonová jednatel 1992–2012Brno
  • JA Jana Absolonová jednatel * 19532012–2012Brno
  • PA Petra Absolonová jednatel * 19772012–2012Brno

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (5)
  • PA Petr Absolon společník 1992–2012Brno
  • PA Petr Absolon společník * 19472012–2012Brno
  • JA Jana Absolonová společník * 19532012–2012Brno
  • JA Jana Absolonová společník 1992–2012Brno
  • PA Petra Absolonová společník * 19772012–2012Brno

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má NATURE RESORT, s.r.o. IČO a DIČ?

NATURE RESORT, s.r.o. má IČO 46993606. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je NATURE RESORT, s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u NATURE RESORT, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je NATURE RESORT, s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u NATURE RESORT, s.r.o. (IČO 46993606) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem NATURE RESORT, s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Petr Kachlík (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy