Sokol Víska, z.s.
Sokol Víska, z.s. (IČO 46483977) je spolek se sídlem v obci Víska, vznik v roce 1993. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 46483977
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti v oblasti sportu 931
- Sídlo
- 18 58301 Víska
- Datum vzniku
- 17. 2. 1993 (33 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 9242, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Za spolek jedná předseda samostatně.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MH Miloš Hejduk jednatel
Zobrazit historická angažmá (3)
- MH Miloš Hejduk předseda
- MH Miloš Hejduk předseda
- MH Miloš Hejduk Předseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Miloš Hejduk působí i v dalších 2 firmách:
Aleš Křivský působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Sokol Víska, z.s. IČO a DIČ?
Sokol Víska, z.s. má IČO 46483977. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Sokol Víska, z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Sokol Víska, z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Sokol Víska, z.s. v insolvenci?
Insolvenci u Sokol Víska, z.s. (IČO 46483977) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Sokol Víska, z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Miloš Hejduk (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti v oblasti sportu
- Firmy v obci Víska
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH