TJ JAMOLICE z.s.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
TJ JAMOLICE z.s. (IČO 45669414) je spolek se sídlem v obci Jamolice, vznik v roce 1992. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 45669414
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Provozování sportovních zařízení 93110
- Sídlo
- 240 67201 Jamolice
- Datum vzniku
- 16. 9. 1992 (34 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 2444, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- jedná jménem TJ, a to v souladu s rozhodnutím valné hromady a výkonného výboru. V případě, že předseda jedná jménem TJ v rozporu s těmito rozhodnutími ,je povinen nahradit TJ škodu, kterou tímto jednáním způsobil. Podepisuje jménem TJ tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu TJ připojí svůj podpis.
Statutární orgán a společníci
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má TJ JAMOLICE z.s. IČO a DIČ?
TJ JAMOLICE z.s. má IČO 45669414. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je TJ JAMOLICE z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u TJ JAMOLICE z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je TJ JAMOLICE z.s. v insolvenci?
Insolvenci u TJ JAMOLICE z.s. (IČO 45669414) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem TJ JAMOLICE z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Zdeněk Novák (předseda).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Provozování sportovních zařízení
- Firmy v obci Jamolice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH