GLASS DESIGN, spol. s r.o.
GLASS DESIGN, spol. s r.o. (IČO 45479313) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 1992. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 45479313
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Omítkářské práce 43310
- Sídlo
- Košinova 2969/103c 61200 Brno
- Datum vzniku
- 20. 3. 1992 (34 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 5137, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Způsob zastupování: Společnost zastupuje kterýkoliv z jednatelů. Podepisování - k vytištěnému nebo napsanému názvu společnosti připojí svůj podpis jednatel společnosti. Za společnost jedná a podepisuje jednatel. Podepisování za společnost se děje tak, že k firmě společnosti připojí svůj podpis kterýkoliv z jednatelů.
Předmět podnikání
- sklenářství koupě zboží za účelem jeho prodeje a prodej zařizování interiérů
- sklenářství
- maloobchod se smíšeným zbožím
- návrhářská, designérská a aranžérská činnost
- dokončovací stavební práce
- ubytovací služby
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- ZK Zdeněk Kubičík Jednatel
Zobrazit historická angažmá (3)
- ZK Zdeněk Kubičík Jednatel
- ZK Zdeněk Kubičík Jednatel
- PN Petr Nováček Jednatel
Společníci a vlastníci
- ZK Zdeněk Kubičík společník
- ZK Zdeněk Kubičík společník
- NK Naděžda Kubičíková společník
Zobrazit historická angažmá (7)
- ZK Zdeněk Kubičík společník
- ZK Zdeněk Kubičík společník
- ZK Zdeněk Kubičík společník
- ZK Zdeněk Kubičík společník
- NK Naděžda Kubičíková společník
- NK Naděžda Kubičíková společník
- I Ing.petr Nováček společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Zdeněk Kubičík působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má GLASS DESIGN, spol. s r.o. IČO a DIČ?
GLASS DESIGN, spol. s r.o. má IČO 45479313. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je GLASS DESIGN, spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u GLASS DESIGN, spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je GLASS DESIGN, spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u GLASS DESIGN, spol. s r.o. (IČO 45479313) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem GLASS DESIGN, spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Zdeněk Kubičík (Jednatel).